Stáváme se prodejcem značky CityZen

Firma Pavel Kruliš BEPPO zahájila prodej unikátních triček české výroby s patentovanou technologií odolávající tekutinám a špíně, na kterých nejsou vidět skvrny od potu.

Proč si vybrat tričko CityZen?

Co je důležitější než dobrý outfit? Cítit se pohodlně. Pánská a dámská trička CityZen nabízejí obojí. Díky kvalitnímu materiálu v kombinaci se speciální technologií CityZen® se z celkem obyčejného trička stává poklad jakéhokoliv šatníku.

Tričko proti pocení

Tričko z přírodního materiálu je základ, na kterém vše stavíme. Prémiovábavlna je pohodlná a má skvělé vlastnosti. Je pružná, prodyšná a skvěle saje pot. Rychle ho vsákne a rozloží do širšího okolí trička. Díky tomu dochází k rychlejšímu a efektivnějšímu odpařování.

Zároveň však pot na vnější straně trička není vidět. To je díky patentované úpravě CityZen®. Ta zajišťuje, že na tričkách, polokošilích a košilích není vidět pot.

Tričko redukující zápach

Paradoxně se nejedná primárně o pot, co způsobuje typický zápach. Jakmile se pot dostane na svrchní část pokožky, setká se s bakteriemi, které ho pohltí a vyloučí odpad. Právě ten způsobuje zápach. Záleží navíc na typu potu. Například pot v podpaží mají bakterie raději než pot na čele. Apokrinní pot je totiž hustější a obsahuje bílkoviny a tuky.

Protože kvalitní bavlna pot rychle odpařuje, bakterie nemají šanci se rychle množit a zápach tak zůstává minimální.

V případě nadměrného pocení doporučujeme nosit pod košilemiCityzen antibakteriální neviditelná trička, která máme pro dámy i pro pány. Trička aktivně ničí zákeřné bakterie a v kombinaci s rychlým odpařením tělesné vlhosti snižují zápach.

Tričko odolné vůči skvrnám

Patentovaná technologie CityZen dělá z našich triček štít proti skvrnám. Na vnější straně jsou totiž pánská trička i dámská trička hydrofobní. Odpuzují tekutiny, které po materiálu volně stečou. Nevěříte? Natočili jsme pro vás video s názornou ukázkou.

Tričko pro citlivou pokožku

Veškeré naše oděvy jsou vhodné pro lidi s citlivou pokožkou. Na prémiovou bavlnu používáme barviva, která neobsahují ani stříbro, ani jiné dráždivé látky. Splňují navíc přísné podmínky evropského nařízení REACH, jehož cílem je zlepšit ochranu lidského zdraví a životního prostředí.

Zastavte se v naší prodejně, rádi Vám tato unikátní trička představíme.